Nabídka kurzů 2015

Specialista je odborník s hlubokým porozuměním všech procesů on-line marketingu. Dokáže samostatně aplikovat analytické nástroje a na základě získaných dat jak kvantitativních tak kvalitativních nastavovat strategie a reklamní kampaně firmy. Školení neukazuje jen co by se mělo měnit, ale především říká proč a jak. V rámci školení se pracuje na případech účastníků. Školení je obvykle realizováno během čtyř týdnů vždy jeden den v týdnu.

Školení je určeno jak začínajícím samostatným podnikatelům, kteří si potřebují vytvořit samostatně efektivní www stránky, tak pracovníkům v obchodě, jejichž cílem je zvýšení zisku díky internetu.

Více informací na 606663826.

Více informací na 606663826.

Více informací na 606663826.

Více informací na 606663826.

Více informací na 606663826.

Jedná se o ucelený modul pro profesionály v oblasti marketingu pracujících na vedoucích pozicích. Cílem je porozumění náročnosti jednotlivých procesů internetového marketingu v komplexním pohledu.  Modul Manažer je také určen pracovníkům, kteří komunikují s marketingovými agenturami, taky je určen pracovníkům, kteří potřebují rychle získat přehled ve využívání marketingových kanálu na internetu a optimalizaci www stránek vedoucí k vydefinovaným konverzím.

Jednotlivé výukové témata, jsou zhuštěny do dvoudenního školení.  Jsou vypuštěny technické oblasti úpravy zdrojového kódu, metody vkládání měřícího kódu Google Analytic a podobně. Školení je realizováno přednáškovou formou s možností diskuse.

Více informací na 606663826.