Já jsem textový blok. Klikni na tlačítko úprav ke změně textu. Výplňový text: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Já jsem textový blok. Klikni na tlačítko úprav ke změně textu. Výplňový text: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

výběr řešení

Chcete poradit s výběrem nejlepšího řešení pro Vás?

Nechejte nám své číslo. Zdarma Vám zavoláme a pomůžeme s výběrem.

WWW stránky pro každého úspěšného obchodníka

profesionální desing – možnost vlastní editace obsahu – vše optimalizováno pro mobilní zařízení

O NIC SE NESTARÁTE, VŠE ZAŘÍDÍME

Máme dva základní typy webů. S redakčním systémem a bez. Redakční systém umožňuje upravovat web i majiteli, který nemá znalost HTML kódu.

Hotové weby na prodej jsou tvořeny předpřipravenými šablonami. Šablony obsahují základní záložky s nejoptimálnějším uspořádáním obsahu. Uspořádání obsahu v jednotlivých záložkách lze libovolně měnit. Šablony disponují možností prezentace informací pomocí textů, fotografií, videa, map a zvuků.

eddie  Responzivní zobrazení

Všechny naše www stránky jsou optimalizovány pro mobilní zařízení. Za tuto službu nic neplatíte, je náš standard.  Je zjištěno, že responzibilní design přinese o 30% více návštěvníků webu a tím i vašich zákazníků.

eddie  Vlastní editace obsahu bez znalosti HTML

Nevadí, že neznáte HTML kód. Nepotřebujete to. Redakční systém je natolik snadný a intuitivní, že po pár klinutí myší dokážete vkládat jakýkoliv obsah.  Jestliže znáte HTML a CSS tím lépe. Redakční systém nabízí nekonečné možnosti dalších úprav.

eddie  SEO

Optimalizujeme www pro vyhledávače na profesionální úrovni. U nás se nekončí pouze obsahem. Pro stránky vytváříme speciální mapy pro vyhledávače, optimalizujeme zdrojový kód a rychlost. Propojujeme s ostatními marketingovými kanály. To co získáte, jsou stránky na předních pozicích ve vyhledávačích.

eddie Váš web roste s vámi

Jak se budou vaše potřeby na internetu rozrůstat, poroste i web. V základní nabídce nabízíme moduly na online komunikaci se zákazníky, modul formulář, modul SEO, modul na sledování zákazníků na vašem webu.